Про нас

Про нас

VSY Biotechnology – прогресивна та інноваційна компанія, яка орієнтується на задоволення споживачів, створюючи найсучасніші офтальмологічні та ортопедичні вироби, розроблені та виготовлені для значного покращення руху та комфорту широкого кола пацієнтів по всьому світу. Починаючи від заснування і до сьогодні, стандарти якості та безпеки є джерелом нашого успіху.

Для задоволення потреб пацієнтів та медичних працівників у всьому світі VSY Biotechnology обслуговує понад 60 країн світу зі штаб-квартири в Ехтердінгені, Німеччина.

Завдяки нашим ноу-хау в галузі біотехнологій, ми будемо продовжувати просвітлювати Світ, поєднуючи ці дисципліни для пацієнтів.

Бачення та місія

Бачення

Виробляючи найсучасніші технологічні продукти з високоякісним мисленням, наше бачення – стати глобальною компанією зі стійким зростанням та підвищити якість життя людей.

Місія

Наша місія полягає у виробництві інноваційних продуктів у галузі фармації, медичних виробів та біотехнологій, заснованих на стійких інноваціях та розвитку, а також як натхнення для інших компаній. Ми прагнемо охопити все більше людей та покращити якість їхнього життя.

Політика якості

У біотехнології VSY кожен день ми інвестуємо у відкриття, щоб покращити життя людей. Тому якість та безпека продукції є одними з наших пріоритетів у бізнесі. Ці пріоритети спрямовують наші дії щодо забезпечення безпечної, ефективної та якісної продукції.

Ми прагнемо досягти своєї мети – відповідати високим стандартам нашої продукції та послуг. Стандарт управління якістю ISO впроваджений у нашій організації, у тому числі на заводі з виробництва біотехнологій VSY, і перевірений незалежними органами з сертифікації. Вся наша продукція з гордістю має знак «CE», що відображає виробництво відповідно до міжнародних стандартів.

Ми постійно ставимо перед собою завдання контролювати та аналізувати якість та продуктивність, а також впроваджуємо коригувальні та профілактичні дії, які забезпечать нашу постійну здатність відповідати високим стандартам, очікуванням споживачів та вимогам задоволення пацієнта.

Якість нашої продукції відображає наш десятирічний досвід, протягом якого ми розробляли нові продукти, вдосконалюючи нинішні, зусиллями нашого пристрасного персоналу фахівців з досліджень та розробок.

Торгова марка VSY Біотехнологія на продукті чи послузі забезпечує високі стандарти якості та відповідність відповідним законам та нормам, на які можуть покладатися лікарі, їх пацієнти та громадськість .

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH